AKCE A PROJEKTY

Akcionáři i management společnosti mají za sebou čtvrtstoletí zkušeností ze samostatného podnikání i vedení firem. Spojili jsme síly na Kaproně a za čtyři roky existence společnosti rozjeli řadu nadačních akcí a projektů. Díky našim donátorům i komunitě přátel kolem nás se chystáme i na další a větší projekty. Přivítáme Vaše náměty nebo jakoukoli Vaši pomoc.

 

Projekt Odysseus

Vyléčit se ze závislosti na alkoholu či drogách za dva týdny?... Viděli jsme, jaké zázraky se staly s lidmi, kterým jsme to umožnili. Jak se proměnil jejich život a jakých úspěchů záhy po vyléčení dosáhli. A to díky výzkumnému programu a metodě, kterou bychom v budoucnu rádi přivedli i do ČR. Pro zájemce můžeme vyléčení individuálně zajistit již dnes.

Finanční podpora jiným projektům

Několik let pravidelně přispíváme Sdružení SOS dětských vesniček, s jejichž filosofií pomoci dětem bez rodičů se ztotožňujeme. Podporovali jsme i projekt pro Montessori školy a školky. Naše finanční dary umožnily i koupi slepeckých psů (ve spolupráci s Nadací Mathilda) nebo počítačového vybavení v núbijské škole v Egyptě.

Svobodné vydavatelství

Bez svobodných informací není svobody! Bohužel všichni cítíme obrovský tlak na manipulaci s informacemi, skrytou, ale o to silnější cenzuru zpráv i nepohodlných názorů. Připravujeme koncept vydavatelství neovlivňovaného oligarchy či skrytými zájmovými skupinami.

Škola plnění přání

Chtěli byste umět malovat? Zpívat? Zlepšit se v Excelu a Wordu? Chcete lépe porozumět svému dítěti?  Uměli byste se sami zbavit bolestí hlavy? Umíte meditovat a zlepšit tak svou paměť? Vše, co jste kdy chtěli umět, se můžete naučit. Proto jsme patronem Školy Plnění Přání. Podrobnosti a konkrétní nabídky najdete na: www.skolaplneniprani.cz